Feťácká láska

Maťa - 2004
ISBN: 80-7287-078-5

Maťa (2004) 80-7287-078-5 170
Maťa (1997) 80-86013-11-1 154

Částečně autobiografický příběh, odehrávající se v Londýně 80. let, který bez příkras a zbytečného moralizování ukazuje syrový obraz života s drogou. Kniha je zároveň upřímnou výpovědí o podivných podobách a záludnostech lásky. Je to i studie tzv. němé generace a její nevíry v cíle a touhy materialistické společnosti. (Založil/a: ForFreedom)

Phil Shöenfelt Phil Shöenfelt
*18.12.1952

ForFreedom
  24. 2. 2011, 9:19
Co si pamatuju, tak v době před asi 3 roky, kdy jsem vesměs četla jen samé "feťácké" knihy, nezdálo se mi toto snad zas až tak hrozné. Léta uběhla, a teď mi z toho zbyla jen ohlodaná kostra a několik červivých pokroucených útržků... Nemůžu si pomoci 2,5/3
Mike
  14. 4. 2012, 19:34
Velmi zajímavé čtení s barvitým jazykem. Je zde dopodrobna vylíčen osud lidí na heroinu.
Když zde autor píše, že se nastřelený člověk cítí jako v ráji, že je to stav pro nihilisty a pro lidi, kteří se buďto vzdali snahy najít smysl existence a touží po rychlé a snadné cestě ven, nebo pro ty, kdo serou na budoucnost, protože žádnou nevidí nebo v ní nevěří a zajímá je jen co nejintenzivnější, okamžitý rauš, jaký může život nabídnout, připomíná mi to obraz dnešní společnosti.