Nalezený milenec

Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Baronet - 2011
ISBN: 978-80-7384-384-7

Baronet (2011) 978-80-7384-384-7 520

Butch O’Neal má povahu bojovníka. Bývalý policista oddělení vražd je jediným člověkem, jemuž byl umožněn přístup do nejužšího kruhu Bratrstva černé dýky. A touží se ponořit ještě hlouběji do světa upírů a zúčastnit se jejich války. Nemá co ztratit, jeho srdce patří upírce, aristokratické krásce, která je ale beznadějně nedostižná. Když ji nemůže mít, může alespoň bojovat po boku Bratrstva. Při záchraně jedné upírky se však Butch stane obětí nejtemnějších nepřátelských sil a na prahu smrti je ponechán svému osudu. Bratrsvo ho však šťastnou náhodou nalezne a jediný způsob, jak jej přivést zpátky k životu se zdá být Marissina láska, ale není jisté, zda ho dokáže zachránit. Z cyklu Bratrstvo černé dýky. (Založil/a: Sija)

Magyana
  9. 8. 2015, 10:01
No to jsem si zase jednou pošušňala.
Na Butchův příběh jsem se těšila a ani v nejmenším nezklamal, byť párkrát bylo velké WTF?!
Opět mě nebavily pasáže s bezduchými - ty jejich ubohé pletky bych skoro měla chuť přeskakovat. Ale vztah Vishous - Butch - Marissa je přesně to, díky čemu se teď pro změnu těším na Vishousovu knihu. Ještě že je to hned následující díl.
Margot
  3. 8. 2011, 13:36
Další díl nezklamal! opět naprosto strhující vyprávění, bylo mi v průběhu prvních tří dílů Butche líto, protože byl spíš takový přívěsek, ale teď konečně vidím, že J.R.Ward připravovala celou dobu správnou půdu na to, aby konečně mohl zaujmout to správné místo mezi Bratry :-) jupí
Sova
  28. 8. 2011, 13:13
Tak to jsem si zase jednou čvachtla... Tohle byl jeden z těch "lepších" dílů série. Sice naprosto nečekaný zvrat, ale stejně se mi líbil... U Marissy jsem nejdřív měla trochu problém...Přiapadala mi jako spící panna, ale nakonec jsem ji zkousla a k Butchovi se hodí. Butch je přesně ten typ bručouna k sežrání! :-D