Glee - Jak to začalo

Originální název: Glee - The Beginning

CooBoo - 2011
ISBN: 978-80-7447-067-7

CooBoo (2011) 978-80-7447-067-7 192

Všichni fanoušci Glee pozor! Tahle knížka je oficiální „prequel“ k seriálu! Každé velké vystoupení potřebuje zahřívací kolo – chcete vědět, co se dělo, než Glee převzal pan Schuester? Kdy si Rachel poprvé uvědomila, že Finn je víc než jen natvrdlý fotbalista? Jak začal tajný románek Pucka a Quinn? A jak Glee fungovalo, než získalo pořádného vůdce? No upřímně, zrovna jim to neladilo... Připravte si Zlaté hvězdy a šplouchy – je čas zjistit, co se stalo, než tahle úžasná show začala! (Založil/a: hiro666)

Sophia Lowell Sophia Lowell

eliskaholak
  12. 7. 2014, 11:10
Zdá se mi, že knížka nemá žádný pořádný děj. Párkrát jsem u knížky usínala, ale nejvíc, a nad tím už jsem zavírat oči opravdu nechtěla, NEJVÍC mě překvapilo, že autorka napsala špatně jméno hlavní postavy (Noah Puckerman). Tak když už psát knížku jako prequel k seriálu, tak o tom něco málo vědět, ne? Aspoň jaké jména mají hlavní postavy :-)