Bouře

Bouře Originální název: Wrecked

BB art - 2011
ISBN: 978-80-7381-859-3

BB art (2011) 978-80-7381-859-3 240

Záhada pohřešované sousedky Regan a Jack Reillyovi se rozhodli oslavit první výročí svatby v domě na pláži na Cape Cod, chtěli si užít klid a soukromí. Rozpoutala se ale bouře, která rozvířila i klid v oblasti, která jinak ožívá až v létě. Když to vypadá, že hůř už být nemůže, zjistí, že paní ze sousedství smetla voda. Regan s Jackem zahájí pátrání, chtějí sousedům, od nichž si dům pronajala, pomoci najít její rodinu. Zdá se, že při oslavě prvního výročí svatby zažijí Regan s Jackem leccos, jen ne klid. (Založil/a: Antonín)

Ra-Amon
  7. 3. 2012, 15:41
První co mě zaujalo na knize byl určitě krásný obal,včetně naděje napínavého detektivního románu zasazený k mořskému pobřeží. U knihy máte chuť si několikrát uvařit šálek dobré kávy,jak se i v knize skoro v každé kapitole nabízí, k nepříjemnému studenému a deštivému počasí,které v příběhu panuje.Děj je svižný hned od začátku,což je také velké plus.
Čekal jsem,ale trochu více napětí. Příběh postrádal větší zápletku a spíše mi to přišlo jako romantický příběh s menší detektivní zápletkou. Bylo zde až příliš postav,dialogů a u některých si člověk musel lehce zamyslet,kdo že to zase je. Knihu hodnotím třemi hvězdičkami,takový lepší průměr.
Muficek01
  20. 9. 2012, 20:35
Od knihy jsem čekala větší zápletku, kdy budu usilovně číst a hltat každé slovo... to se nestalo. Opravdu takový průměr.