Originální název: Gravity

Knižní klub - 2014
ISBN: 978-80-242-4456-3

Knižní klub (2014) 978-80-242-4456-3 376
Ikar (2001) 80-7202-871-5 380

Kosmická stanice je zamořena neznámým virem. Má Země obětovat kosmonauty, nebo ohrozit celou planetu?
Emma Watsonová, úspěšná lékařka - astronautka, je vyslána Úřadem pro letectví a vesmír jako náhradnice na Mezinárodní kosmickou stanici ISS za kolegu, kterému tragicky zahynula manželka. Emmin manžel se s tím však rozhodně nehodlá smířit.. Lidstvo je ohroženo záhadným organismem a padne nekompromisní rozhodnutí: Nikdo další z vesmírné stanice se na Zemi nesmí vrátit.. (Založil/a: daniela z)

Kebab Bursa
  14. 8. 2013, 9:05
Mám přečteny všechny knihy Gerritsenové a co teď? Tentokrát chybí Islesová i Rizzoliová a autorka se vrhla do kosmu, kde řádí záhadný organismus typu vetřelce. Jiný žánr, nicméně vynikající schopnost Gerritsenové vtáhnout čtenáře do děje, stejně jako u detektivek. Přidanou hodnotou je věrný popis raketoplánů či kosmické stanice ISS. Četl jsem na mořské pláži a chvílemi jsem byl více v kosmu než na Zemi :o).
maurarita
  10. 7. 2016, 12:45
Další úžasná kniha od této spisovatelky . Tentokrát je děj zasazen do kosmické stanice , která je zamořena neznámým virem .
Dana Knopová
  21. 4. 2016, 11:15
Moc pěkně a poutavě napsaná kniha, kterou jsem jen nerada odkládala. Byla to moje první kniha od této autorky a určitě nezůstanu jen u ní :)
Ivana4
  12. 2. 2014, 8:20
Tuto knihu jsem začínala číst dvakrát, protože jsem pořád postrádala Islesovou a Rizzoliovou a měla pocit, že se spletli s názvem spisovatelky. Je to jiný žánr, ale vtáhl mě do děje úplně úžasně a nemohla se od ní odtrhnout, prostě přečtena jedním dechem. Mám přečteny všechny knihy od Gerritsenové a jsou úžasné.