Šokující odhalení

Šokující odhalení

Dialog - 2008
ISBN: 8086761831

Dialog (2008) 8086761831 163

Autor upozorňuje na manipulaci mocných s veřejným míněním. Dostává se na stopu utajovaných a mimořádně závažných i nebezpečných události, které se odehrály nebo se odehrávají za kulisami současného světa. A činí to velmi kompetentně, když přichází například s tématy: Kdo stojí za proměnami počasí? Bylo Saddámovo zatčení inscenováno? Vznikla ptačí chřipka v německých laboratořích? Byla papežova závěť pozměněna? Stojí Mossad za londýnskými bombovými atentáty? Znal Himmler budoucnost? Proč Evropa mlčí k americkým létajícím mučírnám? Je v Arktidě vybudováno odposlechové centrum? Byl Gagarin vskutku prvním člověkem ve vesmíru? Utajují USA mimozemské technologie? Proč se světoznámý spisovatel Dan Brown zajímá o tajné dokumenty CIA? Tato kniha dokazuje, že vlády velmocí, tajné služby a mezinárodní finanční špičky s námi hrají nemilosrdnou, špinavou a velice nebezpečnou hru. Je potřeba vědět, proč a jak jsme podváděni a oslepováni? Švýcarský autor získal v roce 2000 cenu Bernské univerzity za exopsychologii. (Založil/a: Jarin)