99 klasických filmů pro lidi v kalupu

Henrik Lange Henrik Lange
*??.??.1972

alča87
  11. 5. 2013, 11:40
Nic zvláštního. Pokud bych ty filmy neznala, stejně bych nevěděla, co tím chtěl v některých případech autor říci. Řekla bych, že je "prohlížení" knihy i docela nuda.
Ale děsí mě fakt, že existuje něco podobného i o knihách.
Bastet
  18. 5. 2012, 11:53
Nemůžu si pomoci, ale mám pocit, že tenhle typ knih je spíše kontraproduktivní. Autor se u každého filmu snaží být vtipný, ale v moha případech je to až trapné a nevkusné. A moje doporučení? VYHNETE SE KNIZE OBLOUKEM.
zdeny99
  9. 11. 2015, 7:24
Náhodou je to parádní knížka. Jen musíte přijít na to, kde ji využít. Já furt přemýšlel nad tím, co si přečíst na hajzlu, když seru. Zda švandrlíkovy krátké povídky nebo nějaké Trnky brnky a pak náhodou v knihovně objevím tohle. A věřte že tahle knížka je na záchod fakt ideální. Než vyserete to ranní hovno, tak si zatím přečtete pět filmů a jste ještě o něco duševně bohatší, když už jste o nějakých 100 gramů lehčí. [17. přečtení, 13. hodnocení, 3. komentář, 51%]
pismenkovka
  9. 11. 2015, 8:33
Já tuhle knihu a i tu o knihách prostě miluju!!! Humor mi přesně sedí a naopak v obou listuju pro zábavu velice často...