Rukověť lovce démonů

Rukověť lovce démonů Originální název: The Demon Hunter's Handbook

Volvox Globator - 2009
ISBN: 978-80-7207-719-9

Volvox Globator (2009) 978-80-7207-719-9 32

Spis z pozůstalosti Abélarda van Helsinga obsahuje vědomosti, které známý lovec démonů nashromáždil za celý svůj život, který zasvětil boji se silami Zla. Kniha je určena všem těm, kdo se hodlají vydat v Abélardových stopách a potřebují na této cestě zkušeného rádce. Abélardovi žáci se z příručky dozví vše o zbraních, které lovec musí ovládat, naučí se rozeznávat démony, kteří na sebe vzali lidskou podobu, a osvobozovat prokleté duše. Ta cesta je dlouhá a ošidná a jen ti nejlepší po ní dojdou až do konce. (Založil/a: Vejuu)

#magie
Leves Miles Leves Miles

M. J. Howard M. J. Howard

moonchild
  1. 9. 2013, 18:59
Tuto knihu jsem kupovala hlavně kvůli její výtvarné stránky.Líbily se mi obrázky.škoda že tam není více napsáno.Jinak hezká kniha.
Jetelik
  21. 4. 2011, 19:25
U této knihy člověk musí hodnotit spíše výtvarnou stránku než věcný obsah, který není nějak hodnotný. Avšak výtvarné zpracování určitě stojí za to, aby krášlilo polici ve vaší knihovně.