Kůň, který si mě vybral

Kůň, který si mě vybral Originální název: Chosen by a Horse

Columbus - 2008
ISBN: 978-80-7249-237-4

Columbus (2008) 978-80-7249-237-4 174

Jedna žena, několik koní a spousta lásky… Příběh o obětavosti, nesmírné síle, o ztrátě zvířecího přítele a o lásce... Přestože tentokrát nejde o lásku mezi dvěma lidmi, o níž jsme zvyklí číst, ale o cit mezi týranou kobylkou a dospělou ženou, neztrácí vyprávění vůbec nic ze své působivosti. Naopak. Jistě zaujme všechny milovníky koní, kteří mají s podobnými věcmi vlastní zkušenosti, ale právě tak přinese mnoho podnětů k zamyšlení i těm, kdo tato nádherná zvířata znají zatím jen zpovzdálí. Přes všechen smutek, který odchod ze světa nevyhnutelně provází, vyznívá příběh nesmírně optimisticky. Zase znovu se přesvědčujeme, že nic na světě není důležitější než láska, láska mezi dvěma živými bytostmi. (Založil/a: Roux)

Laura16
  3. 3. 2012, 18:55
Tohle je prostě dokonalá knížka. Trošku jsem si u ní i poplakala, ale knížka je to super! Můžu všem vřele doporučit