Permanentní Růža

Originální název: Permanent Rose

BB art - 2006
ISBN: 80-7341-885-1

BB art (2006) 80-7341-885-1 186

Zlata, Šafránka, Indigo a Růža (3)

Růža Cassonová je dívka, která se v životě neztratí. Prudce nezávislá, šíleně chytrá a nekonečně vynalézavá. Růžin největší problém je, že ostatní ji pořád považují za dítě, přestože už jí teď táhne na devátý rok.
Život v domácnosti Cassonových je stejně chaotický jako obvykle, ale i tak Růža nechápe, proč nikomu není divné, že se kamarád Tom neozval od té doby, co odletěl do Ameriky za otcem. Růža už pomalu nedokáže myslet na nic jiného. Někdo by měl něco udělat a zjistit, co s ním je. Ale jak to vypadá, asi to zůstane na ní... (Založil/a: Every_Day)

kajas1993
  21. 8. 2012, 22:21
Tato knížka vypráví o nejmladší člence rodiny Cassonových, osmileté Růže. Hodnotím stejně jako Indigův příběh, nebyla jsem zkrátka tolik nadšená.
LadyEsik
  24. 4. 2011, 10:01
Tato kniha je jedna ze čtyř vyprávějící o čtveřici sourozenců, kteří nemají jen tak obyčejnou rodinu. Každý je něčím zajímavý, má nějaká trable... Jsou věkově tak dobře rozloženi, že to jde od nejmladší po nestarší. V každé knize jsou všichni, ale podle názvu můžete poznat, na koho se zaměřuje především, kdo je středobod.
V této knize je to Růža, tuším, že je to nejmladší člen rodiny a tudíž je toto kniha první. Čím vás může nalákat její story si přečtěte v anotaci :) Kniha je čtivá, zajímavá.
Jinak podle mě není žánrem dívčí. Myslím tím dívčí, jak je normálné chápána (romantická).