Hezké vstávání

Hezké vstávání Originální název: Morning glory

Ikar - 2010

Ikar (2010)

Becky Fullerová by za práci v televizi dala život. Vlastně to udělala doslova - obětovala jí deset let, a teď ji z její milované show vyhodili. Jenže pak dostane nabídku dělat produkční zábavné ranní show Rozbřesk! Až na to, že Rozbřesk už čtyřicet let nevyměnil kulisy ani moderátory a dívá se na něj míň diváků než na Náš venkov..
Nápad přivést do studia bývalou legendu zpravodajství Mikea Pomeroye se zprvu zdá geniální. Zahořklý Mike ale odmítá číst zprávy o tom, co o vás prozradí váš zubní kartáček, a nehodlá z úst vypustit slovo "nadýchaný". Se svou kolegyní, vysloužilou královnou krásy Colleen Peckovou, se nemůže vystát a oba televizní matadoři si začnou vyměňovat jízlivosti - v přímém přenosu...
Že nedokáže postavit show na nohy? Že její milostní život prakticky neexistuje? Že je Mike Pomeroy oficiálně třetím nejnepříjemnějším člověkem na světě? Becky jim ještě ukáže! (Založil/a: XZvire)

#komedie

alča87
  6. 3. 2014, 19:56
Knihu jsme si koupila ve výprodeji a jenom proto, že jsem viděla film a herce, které v něm hrají mám moc ráda. Kniha je oddychovka, u které jsme se několikrát zasmála a skvěle jsme si u ní odpočinula. Při čtení jsme měla často úsměv na obličeji a několikrát jsme smích nemohla udržet. Je to vtipný příběh spíše pro ženy a dívky :) Postava Becky je šílená a musím říct, že mi byla sympatická a v postavě Mikea jsem pořád viděla Harrisona Forda a o to víc mě bavil.
chrispe
  25. 12. 2014, 9:14
Ačkoli jsem viděla film a kniha je dělaná podle scénáře - rozuměj, je do mrtě stejná, tak jsem se pobavila. Příjemná oddychovka, kde jsem se nenechala svazovat představami herců a musím říct, že jsem ti všechny postavy udělala mnohem sympatičtější.
fifakovaterka
  28. 9. 2015, 23:24
Kniha se mi vážně moc líbila. Skvěle, rychle a plynule se to četlo. Krásně to utíkalo a navíc to bylo vtipné. Rozhodně stojí za přečtení :)