Znamení draka

Originální název: Flyte - Septimus Heap

Jota - 2006
ISBN: 80-7217-408-8

Jota (2006) 80-7217-408-8 320

Je tomu už něco přes rok, kdy Septimus našel svou pravou rodinu. Teď je na cestě k tomu stát se čarodějem - jakožto učedník MimoŘádné čarodějky Marcie Overstrandové. Jenna si zatím zvyká na život princezny v paláci na hradě. Avšak něco neblahého se blíží. Marciu pronásleduje temný stín a Septimusův bratr Simon se vrací s touhou se pomstít. (Založil/a: Chemísek)

Angie Sage Angie Sage
*19.06.1952

Shax
  28. 10. 2011, 23:59
I tu zaklepala má skleróza na mé shrbené rameno a jako černé svědomí se zahryzla do mysli..Měla bych si ji přečíst znovu.
Bella
  18. 6. 2014, 12:36
Knížka je pravděpodobně určena pro mladší čtenáře, ale přesto se jedná o pěknou oddechovou četbu. Mojí nejoblíbenější postavou po prvních dvou dílech je teta Zelda :-)
zichisek
  12. 10. 2011, 11:57
Druhé pokračování o Septimusi Heapovi.Tak jako první díl je kniha zajímavá a poutavá.I když si myslím,že je spíše pro mladší čtenáře.Přišla mi spíše jako pohádka.Ale přesto se velmi dobře četla.