Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Teambuilding-50 krátkých aktivit

60%
3 1
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Teambuilding-50 krátkých aktivit

Nejnovější vydání:
Computer Press - 2007
ISBN: 978-80-251-1618-0
Počet stránek: 144
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 0x v oblíbených
v přečtených 1x v přečtených
v knihovně 1x v knihovně
k přečtení 0x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Computer Press (2007) 978-80-251-1618-0 144

Skutečně můžete dosáhnout nějakých výsledků za méně než 15 minut? Ano, pokud budou vaše očekávání realistická. Dlouhodobé problémy se nevyřeší. Z letitých nepřátel se nestanou nejlepší kamarádi. Hlavní překážky nezmizí. Avšak vyjdou najevo problémy, se kterými se tým potýká. Z neznámých lidí se stanou známí. Nastaví se normy skupiny. Ověří se pocity. Utuží se kamarádství. A nakonec se posílí týmový duch.

Skutečně můžete dosáhnout nějakých výsledků za méně než 15 minut? Ano, pokud budou vaše očekávání realistická. Dlouhodobé problémy se nevyřeší. Z letitých nepřátel se nestanou nejlepší kamarádi. Hlavní překážky nezmizí. Avšak vyjdou najevo problémy, se kterými se tým potýká. Z neznámých lidí se stanou známí. Nastaví se normy skupiny. Ověří se pocity. Utuží se kamarádství. A nakonec se posílí týmový duch. Všechny aktivity uvedené v tomto sborníku lze provést s minimem potřebných materiálů, nebo je dokonce možné se bez nich zcela obejít. Materiály vyžadované pro zbytek činností jsou jednoduché věci, které je možné najít na pracovišti, jako papírové sponky, značkovače, kartotéční lístky, drobné mince, staré časopisy a tak dále. Každá aktivita má jeden nebo více specifických, zaměřených cílů. Každá aktivita má jasnou, snadno pochopitelnou osnovu, podle které se dobře řídí. Je ve formě odrážek, které vám usnadní orientaci: Charakteristika stručně vysvětluje, o jakou aktivitu se jedná. Cíl sděluje, jaký je účel nebo cíl aktivity. Užití ukazuje, jestli se jedná o tu správnou aktivitu pro účel, o kterém vy a váš tým uvažujete. Materiál říká, co budete pro provedení dané aktivity potřebovat. Realizace dává v hlavních rysech krok po kroku návod, jak aktivitu provést. Metodická poznámka demonstruje, jak danou aktivitu provést, takže dopředu víte co očekávat. Rozbor obsahuje seznam nejlepších otázek, které můžete po aktivitě položit. Užitečné rady obsahují návrhy, které vám mohou pomoci provést aktivitu efektivněji. Varianty nabízí obměny aktivity, které můžete použít pro okořenění, zvolnění, přidání míry zodpovědnosti, míry soutěžení, nebo když se chcete naučit něco trochu jiného. Pro uklidnění: nenajdete zde žádné aktivity, kterých se aktivně účastní pouze pár účastníků, zatímco všichni ostatní je jen sledují a posuzují; žádné hraní rolí, které mají účastníci předstírat nebo zahrát, žádné venkovní aktivity vyžadující velké plochy, hezké počasí a fyzicky zdatné účastníky, žádné aktivity, na které mohou být někteří účastníci hákliví a užité fotografie jsou pouze ilustrační. O autorovi: Brian Cole Miller je trenér a firemní konzultant se zkušenostmi z Nationwide Insurance, Franklin Covey a The UPS Store a někdejší ředitel rozvoje a vzdělávání v Anthem Blue Cross and Blue Shield. (Založil/a: Torolfita)

(více)  

Štítky

více  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Torolfita
60% 60% 60% 60% 60%
  2. 3. 2011, 17:00
Výborná kniha vhodná pro ty, kteří vedou tým a chtějí oživit společnou teambildingovou akci nějakou zajímavou aktivitou. Aktivity jsou rozděleny podle náročnosti - takže je jednoduché se zorientovat.