Sběratel nevěst

Originální název: The bride collector

Metafora - 2011
ISBN: 978-80-7359-254-7

Metafora (2011) 978-80-7359-254-7 407

Sériový vrah, lidská zrůda, si umanul zabíjet krásné mladé ženy z Denveru a okolí. Unáší je z jejich domovů, aby je posléze v odlehlých stodolách nechal vykrvácet k smrti. A zanechává u nich vzkazy, které zdánlivě nedávají smysl.

Agenta Brada Rainese a psycholožku Nikki Holdenovou ale zavedou k jistým svérázným lidem, kteří pomohou s luštěním podivných šifer a dovedou je až ke zvrhlému zabijákovi. Ten se opravdu neštítí ničeho. Jeho zavilá „jízda za smrtí“ se stupňuje a mrtvých „nevěst“ přibývá – až do závěrečné kapitoly, kdy jsou po nervy drásajícím finále konečně zodpovězeny všechny otázky - i ty nevyřčené... (Založil/a: al-ma)

Ted Dekker Ted Dekker
*24.10.1962

maurarita
  28. 7. 2015, 19:05
Kniha má svižný spád, autor umí věrohodně popsat hrůzy které pachatel způsobil ,takže to není nic pro slabší žaludky.
slipka
  23. 12. 2011, 19:54
Nevim mam pocit že tento spisovatel je těžce podhodnocenej,četl jsem třeba jeffery deavra kříže u cesty neby bo nesbo nemesis a tahle je prostě lepší.