Alenka v říši divů - Obrazový slovník k filmu

Originální název: Alice in the Wonderland Visual Guide

Egmont - 2010
ISBN: 978-80-252-1360-5

Egmont (2010) 978-80-252-1360-5 72

Mladá Alenka Kingsleighová byla vychována ve světě, kde fungují jistá pravidla, jimiž se všichni musejí řídit. Netuší, že je tajně spjata ještě s úplně jiným světem, čarovným a prapodivným, kde si králíci oblékají vesty a kde květiny umějí mluvit... tuto říši nazývají její obyvatelé Podzemí.
Ale po Strašném Zlodni, kdy krutá Srdcová Královna vyrvala vládu nad říší z rukou své sestry, laskavé Bílé Královny, se z Podzemí stalo temné a děsivé místo. Proti Srdcové Královně se vytvořila odbojová skupina Tajná Podzemní Společnost. Avšak jediný, kdo skutečně může osvobodit obyvatele Podzemí od Královniny krutovlády, je Alenka Kingsleighová.
Prožijte s Alenkou její největší dobrodružství, při kterém se naučí, že nic není nemožné... a při němž se sny stanou skutečností. (Založil/a: Torolfita)

Walt Disney Walt Disney
*05.12.1901 - †15.12.1966

Torolfita
  3. 3. 2011, 13:00
Film se mi moc líbil - do knížky jsem zatím jen nahlédla a nevypadá vůbec špatně - kocour Šklíba je úchvatný :o)