Proč si muži berou potvory a hodné holky zůstanou na ocet

Motto - 2008
ISBN: 978-80-7246-449-4

Motto (2008) 978-80-7246-449-4 217
Motto (2006) 80-7246-316-0 220

Pokračování knihy Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč.

Určitě znáte nějakého skvělého svobodného muže, který se oženil s naprosto obyčejnou dívkou. Jeho přátelé a rodina jsou naprosto zdrceni a diví se: proč si vybral právě tuhle? Jak to proboha dokázala???
Jak se chovat, aby muži vašeho srdce začalo vrtat hlavou, proč neprahnete po manželství jako každá jiná žena?
Kniha je určena nejen těm, které se vdát chtějí, ale i ženám, které by rády zažehly nové plamínky ve vztahu a manželství oživily.
Naučíte se, jak zařídit, aby muž pochopil, že vy pro něj jste ta nejlepší žena na světě, bez níž nemůže žít dál.

Anyzz
  22. 10. 2015, 16:45
První díl jsem ještě nečetla, nemohu tedy porovnávat. Avšak tato kniha mě velmi pobavila. Spisovatelka si nebere servítky a vše řekne na rovinu, tak jak to je! Některé pasáže mi však přišli až trochu přehnané. Neznám příliš žen, které by tak horečnatě toužili se vdávat a strašili tím muže každý den. Z knihy jsem také usoudila, že i když se o ženách tvrdí, jak složité jsou, muži na tom nebudou jinak. Doporučuji přečíst, z knihy si určitě vezmete mnoho ponaučení a rad, ale také se velmi dobře pobavíte. 4*
Uzavřený_účet_36864
  15. 2. 2015, 11:10
Velmi podobná prvnímu dílu (Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč). ale i tak je to dobré počtení.