Povídky študého chudenta

Povídky študého chudenta Originální název: Povídky študého chudenta

Sbírka povídek Martina Mošny, doprovázena básněmi Petra Douchy a zpestřena ilustracemi Anny Mošnové. Tito tři umělci se rozhodli dát svoje síly dohromady, aby vám přinesli zážitek při čtení této knihy. Kniha Povídek študého chudenta vás pohltí díky originálním námětům a svými myšlenkami. Dokáže vás nejenom rozesmát či rozplakat, ale také vás přinutí se lehce zamyslet nad svým životem. Autoři jsou si vědomi, že každý čtenář vyžaduje něco jiného, a proto je povídek tolik a na rozmanitá témata. A co víc, ke každé povídce je jedna báseň upletená ze stejného nápadu, takže si přijde na své milovník poezie i prózy. (Založil/a: nEskarTu)

#úvahy

nEskarTu
  3. 3. 2011, 14:36
Jelikož autora znám, tak mi jeho povídky řekli něco více o jeho životě..Skvěle jsem se bavil u povídek kdy pustil fantazii z řetězu...u některých povídek vám úvahy o co autorovi jde občas nedovolí číst hnedka další povídku ;)