Kam bych tak běžela, aneb extrémní běhy od -40 do +40 stupňů Celsia

Kam bych tak běžela, aneb extrémní běhy od -40 do +40 stupňů Celsia Originální název: Kam bych tak běžela, aneb extrémní běhy od -40 do +40 stupňů Celsia
Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Nezjištěno / Jiné - 2010
ISBN: 978-80-904743-0-7

Nezjištěno / Jiné (2010) 978-80-904743-0-7 195 Behej.com

Třináct náročných závodů extrémní vytrvalostní běžkyně Ivany Pilařové, třináct příběhů o silné vůli a hledání sebe sama. Pravidelná účastnice Pražského maratonu (Založil/a: slide)

psychoklara
  10. 4. 2016, 22:44
Motivační kniha pro každého běžce. Ivana ze sebe rozhodně nedělá žádnou supersportovkyni, dokáže krásně popsat, co se jí honí hlavou a mnohdy jsou to ty nejjednodušší věci, jako třeba "Už aby byl konec" :). Osobní fotky dodávají knize autentičnost. Nejvíc mně dojímá její vlastenectví a spousta fotografií s vlajkou.
Pim
  1. 5. 2013, 20:21
Skvělá motivačka, pokud chcete začít běhat nebo něco podobného... Neuvěřitelné, že někdo jde běhat do pouště a běží třeba čtyři dny. Přes hranice. Díky Ivanko. Co všechno jde a nevíme to?
Limeta
  21. 11. 2015, 13:59
Pro mě jedna z nejlepších běžeckých knížek! Ivana je symbolem toho, že nic v životě není překážkou a vše se dá brát s nadhledem!