Radovan Krejčíř

Radovan Krejčíř Originální název: Radovan Krejčíř

Mediálne známa postava, miliardár Radovan Krejčíř napísal na Seychelských ostrovoch knihu, autobiografiu, ktorou podáva svoj pohľad na udalosti okolo svojej osoby.

Nakladatelství:
International Contracting and Trading Co (Založil/a: Antonín)

Radovan Krejčíř Radovan Krejčíř
*04.11.1968

vladislaus
  29. 7. 2013, 15:47
Knihy o kauzách Mrázek a Krejčíř ukazují, jak jsou byznysmeni, politici, soudní a policejní moc navzájem propojená a hrabou si jen pro sebe. Krejčíř v knize tvrdí, že ho všichni okradli, všichni mu dluží a stejně si žije jako prase v žitě. Z čeho?
veck.nuh
  18. 10. 2014, 14:28
Útlá knížečka přečtena rychle. Co k ní dodat. Verze mafiána, podle které je nevinný a možná něco jako moderní Monte Christo.
mispulka s.
  24. 2. 2014, 14:20
Kniha byla celkem zajimava , ale ja si osobne myslim ze je to tak 50% na 50% .Protože jesti neudelal nic z toho tak kde potom bral ty miliony
Davey
  27. 2. 2012, 12:35
Přečteno během chvíle. Je to ve formě rozhovoru, takže se to čte samo. Člověk sice dnes neví, čemu věřit, ale dá vám to nový pohled na celou kauzu ohledně Radovana Krejčíře. V knize se dozvíte, že nakonec je vše jinak, než to prezentovali média. Ale jak jsem již psal, dnes nevíte, čemu věřit. Takže můžete akorát teoretizovat nad nově nabytými poznatky.
Jussepin
  25. 8. 2016, 17:57
Již po začátku čtení knihy Padrino Krejčíř je jasné pro mě zatím to, že jedna z těch dvou knih je lež, jelikož např. už ohledně vraždění je zde protiřečeno. Zajímavé na přečtení. To, že plno věcí je jinak, než jak to vypadá vím už nějakou dobu, ale pravdu se asi v nejbližší době nedovíme nikdo krom těch, co to sami vše viděli, nebo něco z toho.
seahorse
  25. 7. 2013, 8:14
Knihu jsem přečetla včera, během cca 3 hodinek... co na to říct?! Z vlastní zkušenosti bohužel můžu jen konstatovat, že je rok 2013 a poměry v české justici a politice se nijak nezměnily. Tímto nijak neobhajuji pana Krejčíře. Zkrátka mu 90% komplotu, které se mu staly opravdu věřím.