Bohatý bratr, bohatá sestra

Bohatý bratr, bohatá sestra Originální název: Rich Brother Rich Sister

PRAGMA - 2009
ISBN: 978-80-7349-155-0

PRAGMA (2009) 978-80-7349-155-0 368

Podtitul: dvě různé cesty k Bohu, penězům a štěstí.

Jako bratr a sestra objevují bohatství života spolu, pak odděleně, potom zase spolu. Tato spojuje podnětné, pravdivé životní příběhy Roberta Kiyosakiho a jeho sestry Emi Kiyosaki (Ctihodná Tenzin Kacho) v dílo, které znovu potvrdí vaši víru v sílu cíle, význam činu a schopnost překonávat překážky při hledání bohatého života. V roce 1962 Spojené státy přivedly šestnáct kilometrů od pobřeží Vánočního ostrova v Jižním Pacifiku k výbuchu jadernou bombu. Od toho okamžiku se ocitli dva lidé narození stejným rodičům ve stejné domácnosti se stejnými dětskými zážitky na značně odlišných cestách k Bohu, penězům a štěstí. Robert se stal světoznámým podnikatelem, spisovatelem a učitelem ve všech finančních záležitostech. Emi se stala velmi zbožnou buddhistickou jeptiškou, spisovatelkou a učitelkou ve všech duchovních věcech. Tato kniha vás bude inspirovat na vaší vlastní životní cestě, až budete hledat své pravdy, cíl a cestu k bohatství - finančnímu i duchovnímu - abyste dosáhli všech pokladů života, které jsou souzeny vám... a nám všem.

Tatsume
  19. 12. 2015, 16:16
Na tuhle knížku jsem narazila náhodou v Levných knihách, stála celých 60 korun. Tenkrát jsem zrovna přemýšlela, co všichni na tom Kyosakim vidí. Ano, v knížce jsem se dočetla několik hodně zajímavých myšlenek, ale všechno už tu jednou bylo. Víc mne zaujal příběh Emi, než Roberta.