William a Kate

Originální název: Wlliam & Kate: A Royal Love Story

Mladá fronta - 2011
ISBN: 978-80-204-2441-9

Mladá fronta (2011) 978-80-204-2441-9 208

Příběh oblíbeného britského páru - následníka trůnu prince Williama a Kate Middletonové - je velice často přirovnáván k romantické pohádce. Budoucí panovník se zamiloval do krásné dívky, která nepochází ze šlechtického rodu. Pohádkovost celého příběhu nemůže umocnit nic jiného než svatba.br> Médii i obyčejnými Brity dlouho očekávaná událost má již své datum, je jím 29. duben 2011. Kniha zachycuje v chronologickém sledu životy obou protagonistů - od seznámení až po zásnuby. Krok za krokem sledujeme především jejich milostný příběh a společně strávené okamžiky, avšak kromě toho i studijní úspěchy, pracovní zkušenosti a "běžné" problémy médii ostře sledovaného páru.
Nedílnou součást knihy tvoří přibližně 150 barevných fotografií, které zachycují Williama a Kate na slavnostních událostech i v každodenních okamžicích.

- z anglického originálu přeložil Milan Lžička (Založil/a: Torolfita)

Ivana Sobotková
  25. 9. 2016, 10:07
Tak zase jsem se něco dozvěděla o královské rodině,hodně mě tyto knihy zajímají,a třeba o Dianě mám spoustu knížek,takže mě moc potěšilo,když byla vydána tato kniha,určitě pro toho,kdo se zajímá o královské rody mohu doporučit