Pán ledové zahrady 3

Pán ledové zahrady 3 Originální název: Pan lodowego ogorodu

Triton - 2011
ISBN: 978-80-7387-442-1

Triton (2011) 978-80-7387-442-1 384

Vstoupíte-li, odhoďte naděje. Zhasnou obrazovky, oslepnou monitory, utichnou telefony. Zůstane jen magie a Síla.
Stačí pouze čtyři Pozemšťané, kteří jsou naplněni Silou, aby z planety Midgaard stvořili učiněné peklo. Vuko Drakkainen následuje stopy jejich děsivého šílenství s jasným úkolem – zlikvidovat, poslat zpátky na Zem, nebo je pohřbít hluboko pod zem. Potíž je v tom, že oni se stali bohy.
Pilíř, císařský syn, kráčí vstříc svému osudu a hledá záchranu pro svůj svět, který je odsouzený ke zkáze… (Založil/a: Torolfita)

#magie

Ciba
  21. 9. 2013, 19:44
Na tuto knihu jsem se těšil mnoho dlouhých dní. Čekal jsem od ní hodně a dostal ještě víc. Grzędowicz do třetice servíruje naprostou bombu. Trojku jsem zvládl během dvou dní napokraji extáze. Tenhle pán je prostě kabrňák každým coulem. Dechberoucí finále mě nakrklo (to už je konec?) a nabudilo zároveň. Pro autora tak mám pouze jednu radu na závěr: "Piš Jardo piš!" Nedočkavě čekám.
Kuci92
  12. 8. 2013, 20:19
Zatím nejlepší díl ságy vřele doporučuji, knihu jsem hltal plným doušky a těším se na pokračování. Já dávám ***** .
Neptun
  13. 5. 2016, 15:06
Reparát splněn!
Zatímco druhý díl byl pro mě spíše utrpění, než požitek, tak díl třetí je jiná káva. Tentokrát mě bavilo snad všechno.
Stále mi přišlo, že dějová linie s Vukem je slabší, než ta s Pilířem, ale ani jedna z nich nenudí! Vukovy myšlenkové pochody jsou někdy parádní a dokážou pobavit.
Konec mi přišel trochu uspěchaný, jako by autor chtěl děj popohnat dopředu a udělal to trochu násilně.
Každopádně, prozatím nejlepší díl z celé série a už se těším na čtvrtý :-)
Mitsuri
  16. 11. 2011, 15:20
Tato "prozatím" trilogie, je to nejlepší co jsem zatím četla. Spojuje to všechny nejoblíbenější žánry.. Fantasy-Scifi-Horor- a malá dávna i anime. Děj je fantastický a spisovatel píše opravdu poutavě. Vřele doporučuji...