Šimrání u srdce

Šimrání u srdce

Mladá fronta - 2004
ISBN: 80-204-1131-3

Mladá fronta (2004) 80-204-1131-3 141

Veselé vyprávění o první lásce, velkém kamarádství a nezapomenutelných prázdninách. Hlavní hrdinka, třináctiletá Lana, je zaskočena narozením mladšího bratra. Vyhlídka na prázdniny v Holandsku s rodiči a ubrečeným miminem ji vůbec netěší. Naštěstí si může vzít s sebou svého nejlepšího kamaráda Jana. Prázdniny jsou zachráněny. Jenže pak se Lana zčistajasna zamiluje do Simona. Je z toho pořádně zmatená – vždyť kluci ji až doteď nezajímali. Vůbec neví, jak se chovat, jak na něj zapůsobit. Pomůže jí Silvie, dokonalá lovkyně kluků a její rady? Nebo je lepší zůstat sama sebou? A co když je ten pravý někdo úplně jiný? (Založil/a: Latisha)

yanniss
  28. 9. 2012, 19:44
Pro mě to byla toto léto skvělá oddechovka. Knihu jsem měla doma už asi 5 let, ale dostala jsem se k ní až toto léto, kdy jsem neměla co jiného číst. Kniha se mi líbila, je taková svěží, ale asi spíše pro mladší čtenářky :)