4 blondýnky

ISBN: 978-80-7381-707-7

BB art (2010) 978-80-7381-707-7 301
BB art (2008)
Metafora (2001)

Rádi byste nahlédli do světa bohatých a slavných, do světa úspěšných mužů a krásných žen? Nakoukli jim rovnou do ložnic a přesvědčili se, jestli jsou opravdu tak dokonale šťastni, jak si často představujeme? Dejte se k nim tedy pozvat prostřednictvím téhle humorné, vzrušující a zábavné knížky. Její autorka nás zavede mezi newyorskou smetánku a její prominenty, protáhne nás snobskými bary i exkluzivními večírky. Představí nám příběhy čtyř žen - rozdílných, a přece stejných ve své touze po štěstí, po dokonalém milenci a po lásce. (Založil/a: Latisha)

nataliethomp
  13. 5. 2013, 11:31
Kniha byla zajímavá a upoutala mě, četla se sama a myslím si, že na hodnocení má velmi málo procent, dala bych jí nejméně 70%. Rozhodně doporučuji přečíst, zajímavé čtení, které musíte dočíst do konce.
Mirushka93
  25. 8. 2013, 21:08
Tato kniha se mi četla moc dobře a byla i zajímavá, všem kteří mají rádi knížky od C. Bushnellové tak určitě doporučuji