Hodiny

Hodiny Originální název: The Clocks

Knižní klub - 2004
ISBN: 80-242-0384-7

Knižní klub (2004) 80-242-0384-7 288

První vydání poněkud neobvyklé Agathy Christie - stopy vedou až za železnou oponu, jeden podezřelý mizí do Moskvy, jiný cituje Lenina.
Mladý muž potká mladou ženu, zamilují se do sebe, a protože jsou oba volní, nemělo by nic bránit jejich štěstí.
Tento příběh, zdánlivě podobný tisícům jiných, jste však ještě nečetli. Mladý muž totiž právě rozplétá složitou mezinárodní špionážní síť a současně pomáhá objasnit podivnou vraždu, mladá žena ve chvíli setkání utíká z místa vraždy a možná se na ní podílela.

Agatha Christie Agatha Christie
*15.09.1890 - †12.01.1976

Peter.Melon
  23. 6. 2013, 8:36
Tento román je dobrý,i když mi příjde trochu zamotaný.Děj je docela dobrý i chytře vymyšlený.Hodnotím tento román průměrně...
Buřinka
  20. 9. 2016, 10:32
Originální zápletka v knize královny zločinu. V této detektivce A. Christie se mi opravdu líbilo matení čtenáře (mezinárodní špionáž, podezřelý v Moskvě) a originální děj. A kdo byl vrah podivné vraždy? Kdo ví...
Evina Kalousová
  23. 9. 2016, 12:42
Agatha je super čtení, akorát mám z toho pocit, že si to přečtu a za dva, tři, pět měsíců nevím, o čem to bylo. Zvlášť, když jich čtu vícero po sobě, tak mi to splývá.
caccadu
  17. 6. 2015, 13:09
Agatha nikdy nezklame, tentokrát však ani nenadchla. Příběh byl zamotaný, sice jsme řešili vraždu, ale kromě ní i další témata, a mezinárodní špionáž prostě autorčino téma není. Poirot nám sice zápletku odhalil, ale jinak v příběhu příliš významný nebyl a chyběl mi tu.
eliahska
  29. 11. 2014, 13:54
Moje první knížka o Poirotovi s zároveň první detektivka v životě.
Líbilo se mi, jak vyslýchali ulici i mne dovedla vtáhnout do světa spojených zahrad.
Bernadettem
  22. 5. 2011, 16:59
Všechny 'Agathy' jsou skvělé, já jich zatím četla okolo třicítky, ale tato kniha mě bavila nejméně...Asi byla pro mě zdlouhavá, nesmyslně zamotaná...