Jezdecký tábor

Jezdecký tábor

Alpress - 2003
ISBN: 80-7218-932-8

Alpress (2003) 80-7218-932-8 128

Kamarádky Stefi, Lisa a Carol jely na tábor Losí kopec, který je jen o koních. Stefi, autorka věty "všichni kluci jsou nekňubové", se tam zamilovala do
Fila Marstona a stal se z nich nerozlučný pár. Jeden nezkušený stájník asi nechal ve stáji shnilé seno, které začalo hořet. Carol s Lisou hnaly koně co nejdál od hořící stáje a Stefi je vyháněla ze stáje ven. Ale jedině Filův kůň se nechtěl hnout z místa, tak na něj Stefi musela sednout, ale kůň se splašil a vyrazil se Stefi tryskem do lesa. Tam se asi po půlhodině běhu zastavil a s unavenou Stefi usnul. Ráno je našel Fil a majitel stáje Losí kopec a všichni byli na Stefi hrozně pyšní. Fil se jí moc líbil, ale přesto se spolu pohádali, protože si Fil i Stefi mysleli, že jeden je lepší, než druhý. Po požáru ale oba poznali, že nejde o to vyhrát, ale pobavit se. Na konci se Stefi dočkala svého prvního polibku a s ostatními kamarádkami vyhrály všechny soutěže v táboře a Fil uznal, že je Stefi lepší, než on. (Založil/a: Latisha)

kajas1993
  23. 8. 2012, 11:27
Nerozlučné kamarádky vyrazí na jezdecký tábor, aby se ještě zdokonalily v jízdě na koních. Stefi se tu dokonce zamiluje.