Pony klub

Pony klub

Alpress
ISBN: 80-7218-985-9

Alpress 80-7218-985-9 128

Max Regner - vedoucí stáje, kde jezdí Stefi, Lisa a Carol - se rozhodne pro založení Pony klubu, který společně nazvali Moudří jezdci. V Pony klubu se učili nejen jezdit, ale i péči o koně a vše kolem něj. Ce Carolině neštěstí se do Pony klubu přihlásí i její otec, který o koních nemá ani páru. Myslí si, že všem jejich práci jen kazí, ale ke Carolině překvapení si ho všichni moc oblíbí. Na konci je Veronika diAngelová, nepřítelkyně Stefi, Lisy i Carol, vyřazena za svou chybu, která ohrozila život hříběte Samsona, z Pony klubu. Nechala totiž při projížďce na své klisně Krásce otevřené dveře do padoku, kde si hrál Samson a on se ztratil. Carol, Lisa a Stefi se ho vydaly hledat a našly ho zamotaného v ostružinových šlahounech. Vysvobodily ho a dovezly jej zpět do jeho padoku. Tam se Lisa svěří kamarádkám se svým tajemstvím, že jí rodiče chtěli koupit koně, ale Lisa ho odmítla, protože uznala, že ještě není tak dobrá jezdkyně, aby mohla mít vlastního koně. (Založil/a: Latisha)

kajas1993
  23. 8. 2012, 11:30
Stefi, Lisa a Carol se stejně jako ostatní jezdci z Borovicového údolí stanou právoplatnými členkami Pony klubu a hned musí zachraňovat hříbě Samsona.