Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Rodeo

60%
3 15
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Rodeo
Autor:


Nejnovější vydání:
Alpress
ISBN: 80-7218-894-1
Počet stránek: 111
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Alpress 80-7218-894-1 111

Tato knížka je o tom, že se Carol, Stefi a Lisa vypraví za svou přítelkyní Kate na její ranč Dlouhé O. Jedou tam proto, že se zavřely školy z důvodu popraskání vodovodních trubek. U Kate zjistí, že se jejich ranči vůbec nedaří a že mají velkou konkurenci na ranči Ze škatulky. Dívky se na ranči porozhlédnou a zjistí, že není o moc lepší, než ten jejich. Jednoho dne, když se prochází po městě, kde se má konat rodeo je napadne, že by se mohly přihlásit do barelového závodu. Přihlásí se jako Jezdkyně z Dlouhého O a vrací se domů. Tam potkají Eliho, který taky trénuje na Rodeo a zeptají se ho, co to je barelový závod. Eli jim to vysvětlí a dívky zjišťují, že to není vůbec lehké. Každý den pilně trénují, ale moc jim to nejde. Na ranči je také Jane, která je hrozně zamilovaná do Eliho, ale Jane Eliho nezajímá. Zajímá ho jeho naháněč býčků, který svou práci vůbec neumí a Eli se bojí, že by mu mohl pokazit soutěž.
Nastane den soutěže a Dívky mají trému. Když si procházejí město, nechtěně vyslechnou rozhovor Eliho naháněče býčků s člověkem od Ranče Ze škatulky a zjistí, že to chce Elimu pokazit, aby vyhrál ranč Ze škatulky. Stefi mu plány překazí, Eli vyhraje všechny soutěže a naháněče býčků mu dělá Jane, se kterou se nakonec dá Eli dohromady :)) Dívky v sedlech také svůj závod vyhrají a tím pádem zajistily ,,propagaci" ranče Dlouhé O a vyhrály peníze, které spolu s Elim věnovaly Ranči Dlouhé O na opravy. (Založil/a: Latisha)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

kajas1993
60% 60% 60% 60% 60%
  23. 8. 2012, 11:33
Kamarádky se znovu setkávají s Kate Devinovou a do klubu přijmou i indiánskou dívku Kristinu. Poté se rozhodnou pomoci ranči Dlouhé O s finančními problémy.