Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Vánoční překvapení

75%
4 11
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Vánoční překvapení
Autor:


Nejnovější vydání:
Alpress
ISBN: 80-7218-482-2
Počet stránek: 112
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 0x v oblíbených
v přečtených 38x v přečtených
v knihovně 5x v knihovně
k přečtení 1x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Alpress 80-7218-482-2 112

O Vánocích je spousta
práce s nakupováním vánočních dárků,
což si uvědomily i tři nejlepší kamarádky: Carol, Lisa a Stefi. Všechny chodily do stáje v Borovicovém údolí, kde si užívaly spoustu dobrodružství, a to i o Vánocích. Každoročně pořádá majitel a trenér stáje Max Regner Hvězdnou jízdu, která se koná za tmy a vede ji nejlepší jezdec celého roku. Tentokrát to byla Carol, jež se měla za pomoci pochodně vyskytnout v čele jízdy.
Všechny dívky byly také pozvány ke svému dobrému kamarádovi Filovi na oslavu chanuky. Stefi s Lisou pozvání přijmou, ale Carol nemohla. V budoucnu se chtěla stát veterinářkou, a tak jezdila se svojí kamarádkou Judy, která byla rovněž veterinářkou, k několika případům, v nichž se mnoho naučila.
Vánoce se blížily a Carol ještě neměla připravený dárek pro tatínka. Byly to její druhé Vánoce bez maminky. Otci upletla teplé ponožky, které si pořádně schovávala, aby je tatínek nenašel.
Večer Hvězdné jízdy se také blížil a děvčata se moc těšila. Hlavně Carol, ve které převládala radost, ale i strach. Bála se, že něco pokazí. Judy měla s Carol ten den ještě domluveno, že s ní pojede ještě k několika majitelům stájí, kteří potřebují jejich pomoc. Když se blížily k poslednímu případu, netušily, že bude tak závažný. Klisně se mělo narodit hříbě, ale to šlo na svět zadníma nohama, a to byl problém. Carol podávala Judy potřebné věci. Když hříbě přišlo na svět, musela se Carol nějak dostat do stáje v Borovicovém údolí, aby stihla hvězdnou jízdu. Judy ještě odjet nemohla, a tak pan Michaels půjčil Carol hnědého valacha jménem Fešák, na kterém odjela do údolí. Hvězdnou jízdu stihla a s kamarádkami si ji bezvadně užily. Po skončení přijel pro Carol otec, jenž pro ni měl velké překvapení jako dárek od Ježíška. Carol netušila, že ono překvapení už viděla. Otec pro ni koupil koně, kterého si vždycky moc přála mít. Nevěděla však, že tím koněm je Fešák. Zůstal ustájený ve stáji u Maxe Regnera, kam se o něj chodila starat. Měla velikou radost a byly to její nejlepší Vánoce, jaké kdy měla. (Založil/a: Latisha)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

kajas1993
60% 60% 60% 60% 60%
  23. 8. 2012, 11:38
Carol se v období Vánoc stává asistentkou veterinářky Judy a pomůže jí například porodit hříbátko. Od tatínka poté dostane ten nejlepší dárek, jaký si mohla přát.