Jak být volný

Jota - 2011
ISBN: 9788072178162

Jota (2011) 9788072178162 334

Užívejte života naplno
Napadlo vás někdy, proč každé ráno vstáváte za kuropění, zařadíte se autem do kolony a jedete do zaměstnání? A má vaše práce vůbec nějaký smysl? A proč na vás ze všech stran útočí spotřební kultura nevalné kvality? Prolétla vám hlavou myšlenka, zda snad přece jen neexistuje lepší, svobodnější a šťastnější způsob života?
Jestliže ano, pak tato kniha je určena právě vám.
V Životním manifestu č. 2 (po kultovní jedničce Jak být líný) se pod radostným vedením Toma Hodgkinsona můžeme vydat na inspirativní cestu za vnitřní svobodou a štěstím. Při četbě této knihy se pobavíme Tomovými neotřelými myšlenkami a nápady a nejspíš se jen tak mimochodem dozvíme, jak je možné setřást ze sebe pouta obav a vnitřních nejistot, byrokracie, dluhů, nesmyslných vládních nařízení, úmoru domácích prací, zbytečných stížností a rozbrojů, chudoby, zloby i domácích odpadů a mnoha dalších nepříjemností, které nám brání v rozletu a znemožňují nám cítit se volný jako ten pták…

Od autora veleúspěšných titulů LÍNÝ RODIČ aneb Lenošením a nečinností k lepšímu rodičovství a JAK BÝT LÍNÝ aneb Nicnedělání je dřina. (Založil/a: bokul)

Tom Hodgkinson Tom Hodgkinson
*??.??.1968

Aesculap
  28. 1. 2012, 10:48
Neuvěřitelně podařená kniha, tvořící chybějící mezičlánek mezi marností dnešní doby, kterou čím dál více lidí prožívá a občasnými nápady na sebevysvobození z meziprostoru mlýdnského soukolí - zaměstnání a věčnými dluhy, hypotékami a nikdy nekončícím stresem.
Aplikujte na sebe jen 10% poučení z knih Toma H. a změňte kvalitu svého života k lepšímu. Jsem naprosto ohromen a děkuji.
Arni
  1. 1. 2012, 21:32
Naprostá dokonalost. Jsem nesmírně vděčný za to, že se mi do rukou dostal tento skvost. Děkuji a zároveň doporučuji.