Mötley Crüe

Originální název: The Dirt: Confessions of the World's Most Notorious Rock Band

BB art - 2008
ISBN: 978-80-7381-461-8

BB art (2008) 978-80-7381-461-8 464

Sex, drogy a rock'n'roll. Zpověď rockové skupiny s nejhorší pověstí na světě. "Nejdivočejší rock'n'rollový příběh, který kdy kdo vyprávěl," tak charakterizoval jeden z recenzentů neuhlazenou autobiografii Mötley Crüe, jejíž členové své historky vyprávějí zcela bez ostychu. Tato barvitá kniha překypuje šokujícími historkami o hromadných orgiích, drogových mejdanech a úletech v zákulisí, jež by přivedly do rozpaků i Ozzyho Osbourna. Se svými příběhy vystupují celebrity jako Heather Locklearová a Pamela Andersonová a členové skupiny. Oživlá noční můra všech rodičů. (Založil/a: DF.Future)

moonchild
  29. 10. 2013, 18:25
Motley Crue je jedna z mých nejoblíbenějších skupin na světě.Tohle je ta pravá rock'n'rollová hvězda.Je to jedna z mála skupin kerá se nebojí říct nahlas pikantní historky ze svého soukromí.
Arnien
  9. 4. 2014, 19:33
Od knížky jsem očekávala jen syrové příběhy o chlastu, drogách, nezřízeném sexu a nějakym tom hraní. Dílo mě ale nakonec překvapilo i pasážemi, kdy MC tvrdě narazili hlavou proti zdi reality. U tragédie, která postihla Vince, jsem dokonce horko těžko zatlačovala slzy. Velmi mě potěšilo i vyprávění stejných příběhů očima různých členů kapely a manažerů (kolikrát se opravdu vtipně rozcházely). Navíc se v knize objevily i jiné známé osobnosti, jako například Ozzy Osbourne, což výborně dotvářelo rock'n'rollovou atmosféru.
Badger
  22. 1. 2015, 19:51
Tohle je prostě Rocková bible !! Taková jaká by měla být.Kurevsky orvaná jízda s přemírou všeho co si dovedete nebo vůbec neumíte představit.Takže nemusíte namáhat palice ale rovnou to přečíst.
petrad
  10. 12. 2013, 17:59
Moc vás prosím, nenašel by se někdo, kdo by mi knihu prodal? Nemůžu jí nikde sehnat a dala bych za ní jakýkoli peníze. Nebo mi jí alespoň někdo půjčte...moc prosím...Pokud bude mít někdo zájem, můj email je: dostalova.petra1@gmail.com
Arni
  12. 1. 2012, 12:56
Total masakr. Při některých pasážích jsem se zastavoval nad tím, jestli je to všechno vůbec možné. Tato kniha přesně, naprosto dokonale představuje to, čemu se kurva říká ROCKANROLL. Navíc velmi vítám, když se biografie kapely píše slovy samotných umělců.
jewix
  18. 10. 2011, 11:04
Souhlasím, super kniha.Jak tady bylo napsáno, divoká jízda, non-stop večírek, výborna hudební tvorba a nakonec brutální náraz na realný život "běžných" lidí a ukázka toho že tragedie se ani celebritám nevyhýbají.
Patricio
  17. 10. 2011, 10:29
Tato kniha je absolutní klenot. Můžete si o Motley Crue myslet cokoliv, ale tak poutavě, čtivě a upřímně napsané "paměti" se hned tak nevidí. První třetina k pousmání, druhá třetina ke vzpomínání na "zlatá metalová 80tá" a poslední třetina drsná, která až dovede k slzám. Úžasná kniha.
maci06
  14. 6. 2010, 19:55
Vyborna kniha! Velmi ctiva. Skvele jsem se bavil a zasmal u nekterych pribehu a situaci, do kterych se skupina dostavala. Na druhou stranu mi bylo velmi uzko a pristihl jsem se skoro se slzami v ocich a to pri cteni o tragedii, jez potkala Vince. Fanouskum rocku a zivotniho stylu 80.let vrele doporucuji:)