Himalájské příběhy

Originální název: Cuentos Himalayos

Portál - 2003
ISBN: 80-7178-734-5

Portál (2003) 80-7178-734-5 136

Moudrost duchovních mistrů, poustevníků a jogínů.

Autor uskutečnil víc než dvacet cest po oblasti Himálaje a dalších částí Asie a sbíral příběhy tamní lidové tradice. Kniha Himálajské příběhy obsahuje stará vyprávění pocházející od duchovních mistrů, poustevníků a jogínů, kteří je už od dávných dob předávali svým žákům. Jsou v nich vyjádřeny životní pravdy a moudrosti, jež poskytují látku k zamyšlení. Jednotlivé příběhy ze života lidí a bajky jsou zakončeny moudrostí, naučením nebo úslovím. Příběhy vyslovují pravdy, které platily kdysi a platí i dnes. V krátkém komentáři na konci každého příběhu autor uvádí čtenáře k hlubšímu pochopení smyslu příběhu a nabízí možnost meditace nad jeho poselstvím. (Založil/a: charlosina)

Stavařová Yvetta
  14. 2. 2013, 23:39
Chtěla bych si objednat knihu Himalajské příběhy. Bohužel se mě nedaří tuto objednávku
uskutečnit. MOhla bych si knihu objednat přes tento komentář?
YVetta Stavařová, Zálešná II/3414,760 01 Zlín, email. stavarovayvetta@email.cz, dobírkou.
děkuji za odpověď.
YVetta Stavařová