Naše totálně ujetá rodinka

Naše totálně ujetá rodinka Originální název: Unsere total normal verrückte Familie
Poprvé vydáno celosvětově: 2002

Fragment - 2005
ISBN: 80-253-0102-8

Fragment (2005) 80-253-0102-8 132

Ohromná událost - Tinka a Lissi budou i s rodiči a bratry v televizi! Tři dny a tři noci je na každém kroku sleduje televizní štáb. Jenže rodině se celý podnik brzy začíná vymykat z rukou: všichni se chovají naprosto nemožně. Lissi s Tinkou musí něco podniknout! Všechno se ještě zhorší, když se lidé z televize rozhodnou navštívit i čarodějný dům v Křišťálové uličce. Tam však už obě dívky očekává nemilá návštěva z Klubu čarodějnic...
O dvou nevlastních sestrách a jejich bratrech, kteří (jak jinak) způsobují jen samé problémy. Pěkná knížka, opravdu bych ji doporučila všem dívkám (tak do 13ti let) jakou oddechuovou četbu. (Založil/a: Perniczek)

Thomas Brezina Thomas Brezina
*30.01.1963

Tiwala
  30. 9. 2012, 22:53
Třetí a poslední ke které přidávám komentář, jelikož mi z celé ságy jako jedna z mála uvízla v hlavě. Není to nic převratného, ale dívky ve věku, pro který jsou tyto knížky určeny se zajisté pobaví.