Ata Mua

Ata Mua

Podtitul: kolem světa za 800 dní

Originální název: Ata Mua

Nakladatelství Centa, 2008

Potkali se náhodou, se stejným snem - objet zeměkouli. Skromně, s batůžkem a bez počátečních prostředků. Na dva roky prázdnin si kuriozně vydělali v Austrálii, než se vrhli do nitra tajuplných zemí kolem vzdáleného Pacifiku. Jejich reportáže zasílané domů nejdřív jen přátelům si velmi záhy získaly srdce široké veřejnosti, které to kamarádi naposílali. A tak vznikl nápad vám dát tuto knížku.Čekejte smršť na vaši rozesmátou bránici, svižnou, rychlou četbu, dech beroucí okamžiky, napětí, dobrodružství, pulsující energii, ale i šetrně a vtipně zasažené rady a tipy na cesty, jež potěší jak ostříleného cestovatele, tak i snílka, který se na svojí první cestu teprve chystá. (Založil/a: borntolive)

Eva Palátová Eva Palátová
*20.04.1980

Tomáš Paleček Tomáš Paleček

centos
  12. 4. 2011, 23:49
Skvělé celostránkové fotky na kvalitním papíře. Skvělý doprovodný text napsaný tak nezvykle, že jsem si na něj musel velmi dlouho zvykat. Skvělá kniha :)
Must-read pro cestovatelské nadšence, nebo spíš ty, kteří by jimi chtěli být.
Ivulla
  1. 9. 2011, 22:58
Přečetla jsem knihu jedním dechem. Napsané s nadhledem a humorem. Poutavý obsah, dozvěděla jsem se opravdu zajímavé věci. Krásné fotky a šikovný formát knihy(parádní na cesty).