Švédsko

Svojtka & Co. - 2013
ISBN: 978-80-256-0846-3

Svojtka & Co. (2013) 978-80-256-0846-3 376
Svojtka & Co. 978-80-7352-470-8 355

Švédsko je nejrozsáhlejší zemí Severu. Její historické budovy, středověké pozůstalosti, okouzlující krásy přírody a její zajímavosti uchvátí snad každého. Její poklady severská divočina, nad kterou se chvěje polární záře, hluboké lesy, průzračná jezera, u kterých stojí malebné dřevěné domky, jí může závidět kterákoliv jiná země.
Tento průvodce se právoplatně stal vízězem NEJLEPŠÍ TURISTICKÝ PRŮVODCE. Je tady snad vše, co potřebujete o zemi vědět. Dějiny, kultura, ekonomie, životní prostředí a gastronomie země. V průvodci jsou vypsaná všechna švédská města a u nich veškeré turistické cíle s krátkým popisem, ubytování, stravování, zajímavosti, popř i akce, které se tam konají. Radí kam jít za zábavou, na nákupy, na procházku, či na kola. Kniha také obsahuje praktické informace co se týče městské i mezinárodní dopravy, důležitých budov (informační centra, pošta, banka, směnárny), rady ohledně víz, pojištění, očkování atd. V průvodci je také věnováno pár stránek švédskému slovníku, kde jsou nejpoužívanější slova a praktické věty. (Založil/a: Inna)

ilon-a
  18. 3. 2013, 11:32
Určitě doporučuju všem, kdo se chystaj na výpravu do Švédska. Kniha obsahuje vážně snad všechno, co je potřeba vědět. Podle mě zatím ten nejužitečnější průvodce, co jsem kdy otevřela.