Uneseni mimozemšťany

Uneseni mimozemšťany Originální název: Uneseni mimozemšťany

Knižní klub - 2009
ISBN: 80-242-1592-6

Knižní klub (2009) 80-242-1592-6 189

Přicházejí k nám návštěvy z kosmu? Sledují lidstvo a využívají je ke svým pokusům? Potřebují pozemšťany k tomu, aby nevymřeli? Není to naprostý nesmysl? Co všechno víme o těch pozemšťanech, které údajně mimozemšťané krátkodobě unesli a zase vrátili na Zemi? Byli to jedinci duševně zdraví? Co si o tom myslí odborníci? Proč by si ale lidé takovou věc vymýšleli? Stanislava Ramešová se ve své publikaci zabývá tzv. únosovým syndromem, jevem, který se hlavně ve Spojených státech amerických dostává v poslední době stále více do popředí. Mnozí lidé v USA se domnívají, že byli uneseni mimozemšťany, a dokládají svá tvrzení rozličnými důkazy. Nejsou ovšem žádnou výjimkou, také v jiných státech, např. v Rusku i České republice, žijí lidé, kteří jsou přesvědčeni, že se s mimozemšťany osobně setkali. Na téma únosů do UFO a návštěv mimozemšťanů na Zemi vyšla řada publikací, zejména Ericha von Dänikena, J. Fiebaga, P. Krasse či H. Hausdorfa, kteří získali mnoho stoupenců svých teorií i u nás. Velmi pozoruhodný je také sci-fi román českého autora M. Suchdolského, jenž originálně předjímá mnohé otázky spojované s únosy do kosmu včetně choulostivého tématu o rozmnožování a sexu. Stanislava Ramešová shromáždila řadu informací o "unesených" a uvádí jejich výpovědi. Do diskuse zapojila i renomované odborníky, psychiatra MUDr. Ivana Davida a známého sexuologa MUDr. Radima Uzla. (Založil/a: borntolive)