Polibek šarlatu

Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Brána - 2011
ISBN: 978-80-7243-521-0

Brána (2011) 978-80-7243-521-0 288

Raněný a krvácející Dante z posledních sil doklopýtá na veterinární kliniku. Půvabná Tess, která netuší, že tajemný cizinec v černém je ve skutečnosti upír, se mu snaží zachránit život. Stačí však jediný nerozvážný polibek a Tess je proti své vůli vtažena do světa plného krve, násilí a temné, spalující vášně… Polibek šarlatu je druhý díl úspěšné milostné upírské ságy Půlnoční rasa od americké spisovatelky Lary Adrian. Podobně jako v úvodním díle série Polibek půlnoci se čtenář ocitá v nebezpečném světě upírů, o jehož existenci nemají běžní lidé ani tušení a kde zuří krvavá válka mezi bojovníky Rodu a Škůdci, jejich nepřáteli na život a na smrt. Opět se setkáváme s hrdiny z prvního dílu a sledujeme jejich spletité a napínavé osudy. Upírská sága Lary Adrian si získala mnoho nadšených příznivců po celém světě a byla přeložena do celé řady jazyků. (Založil/a: Latisha)

trpaslyk
  19. 3. 2012, 21:54
Děj plynule navazuje na první díl série, pouze se změnily postavy, z jejichž úhlu je děj nazírán. Tentokrát jsou hlavními hrdiny Bojovník Dante a lidská Vyvolená Tess. Opět jsou představovány jejich výjimečné schopnosti a odlišnosti od ostatních a oni se s nimi během děje učí smiřovat. Děj je čtivý, má spád, opět obsahuje několik erotických scén, i když méně, než první díl.
Barborelka
  24. 8. 2011, 14:24
Super počin. Příběh o Dantovi a Tess se mi líbil mnohem víc než první díl ságy. Hodně zajímavá byla schopnost Tess. To jak potrestala svého otčíma a jak zachránila Harwarda. Určitě neváhejte s přečtením
Lorrainee
  1. 7. 2016, 10:16
Neurazí ale ani nijak nenadchne. Postavy trochu lepší než první díl, ale dál asi číst nebudu. Není kdo by mě tam nadchnul.
Lehka upirská odpočinkovka které já osobně ráda mám, pořád lepší než třpitivej Eda, ale nic od čeho by se nedalo odejít.