Va Dinciho hlod aneb treska mistra Leonarda

Va Dinciho hlod aneb treska mistra Leonarda Originální název: The Va Dinci Cod

Mladá fronta - 2007
ISBN: 978-80-204-1498-4

Mladá fronta (2007) 978-80-204-1498-4 176

Nejlepší parodie na světový bestseller. Rozmotejte s námi pětici pekelně zašmodrchaných tajemství, která otřesou veškerou vaší důvěrou v uspořádání světa! A v ryby, natožpak v rybí prsty. O moudrosti obsažené v jiných knihách ani nemluvě. Považte: AU! Velevážený správce uměleckých sbírek je nalezen mrtev ve své galerii a v krku má zaraženou téměř metrovou tresku. HM? Úžasný mladý muž a význačný anagramatolog, jaksepatří pohledný, svobodný a skvěle zaopatřený nekuřák se sice setkává s mnoha ženami, ale žádná zatím nebyla ta pravá... (Založil/a: Dandislav1991)

#novela
A. R. R. R. Roberts A. R. R. R. Roberts
*30.06.1965

Wiktoria
  8. 8. 2011, 17:37
Ať žije A.R.R.R. Roberts (i D. Browk ;))!!!
Všechny jeho díla jsou líbivá, vtipná a svěží. Včetně tohoto.
Mimoto velmi oceňuji teorii "Bůh je pstruh" neboť když se nad tím zamyslíte, dává to smysl =)
Nejvíce mě pobavila a líbila se mi pasáž o posledních slovech člověka před smrtí...
Vřele doporučuji všem!!
draki
  25. 12. 2011, 20:28
Kniha, kterou přečtete jednoduše jedním dechem. Vtipné, líbivé a teorie dávají smysl, pokud se nad nimi zamyslíte :D A pro přečtení ani není potřeba znát ŠML. U některých částí jsem se jednoduše namohla přestat smát.
Kenny
  4. 4. 2011, 10:59
Dobrý den. Všem kdo se umí dívat na svět s nadhledem mohu tuto perlu vřele doporučit. Čte se prostě jedním dechem, knížku neodložíte dokud ji nepřečtete do konce.. a do písmene! Pravda bude konečně obalena!!! Ano, o.b.a.l.e.n.a!