Zlata u oltáře

Originální název: Caddy Ever After

BB art - 2007
ISBN: 978-80-7381-033-7

BB art (2007) 978-80-7381-033-7 200

Zlata, Šafránka, Indigo Růža (4)

Blíží se svátek zamilovaných a u Cassonů je všechno vzhůru nohama. Růža o sto šest vyrábí valentýnky, Indigo láká Sáru na diskotéku a Šafránka sbalí nejpraštěnějšího kluka z celé školy. Ale největší překvapení všem připraví Zlata – konečně našla toho pravého (aspoň doufá) a chystá svatbu. Chudák Růža má z téhle novinky pořádně zamotanou hlavu. Slíbila totiž Michalovi, že mu Zlatu ohlídá a nedopustí, aby se provdala za někoho jiného. Podaří se jí slib splnit? (Založil/a: Lauviah)

kajas1993
  22. 8. 2012, 23:03
Poslední díl série o sourozencích Cassonových se zabývá především osudem nejstarší Zlaty, která se chystá vdát.
LadyEsik
  24. 4. 2011, 10:00
Tato kniha je jedna ze čtyř vyprávějící o čtveřici sourozenců, kteří nemají jen tak obyčejnou rodinu. Každý je něčím zajímavý, má nějaká trable... Jsou věkově tak dobře rozloženi, že to jde od nejmladší po nestarší. V každé knize jsou všichni, ale podle názvu můžete poznat, na koho se zaměřuje především, kdo je středobod.
V této knize je to Zlata, nejstarší sourozenec a tudíž je toto kniha čtvrtá. Čím vás může nalákat její story si přečtěte v anotaci :) Kniha je čtivá, zajímavá.
Jinak podle mě není žánrem dívčí. Myslím tím dívčí, jak je normálné chápána (romantická).