Bezdomovci

BB art - 2005
ISBN: 80-7341-508-9

BB art (2005) 80-7341-508-9 230

Bezdomovci (1)

Děj knížky Bezdomovci se odehrává o letních prázdninách. Rodina se čtyřmi dětmi, která se věčně potýká s nedostatkem peněz, nečekaně dostane malé dědictví po vzdáleném strýci. Rodiče se rozhodnou, že peníze použijí na rekonstrukci domu, a aby se jim dcery nepletly během přestavby do práce, pošlou je na léto k obávané „obrbabče“. Co může být pro sestry horšího, když u babičky v domě není nic na čtení? Tedy kromě kuchařek a souborného vydání Shakespeara. Je to dokonce ještě horší – obrbabča je nutí chodit na vzduch, mezi lidi, na vysilující pěší túry a nutí je pomáhat v domácnosti a na zahradě! O souboji povah a o zoufalých pokusech dostat se k něčemu na čtení je celý ten vtipný a zábavný příběh. (Založil/a: Lauviah)

kajas1993
  21. 8. 2012, 21:05
Čtyři sestry (Ruth, Naomi, Rachel a Phoebe) milují knížky. Když jsou ale na léto poslány k babičce, nemůžou si pořád jenom číst. To by mi taky vadilo ;).
Kaat
  27. 10. 2012, 19:32
jedna z mych nejoblibenejsich detskych knizek! hodne jsem se nasmala a nekolikrat jsem se k ni vratila (i k dalsim dilum Bezdomovcu)
de_la_magorissima
  22. 4. 2013, 16:01
V dětství patřily všechny díly Bezdomovců k mým nejoblíbenějším knihám. Taky jsme si chtěla pořád jenom číst. :)