Čarodějův zloděj

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Fortuna Libri - 2008
ISBN: 978-80-7321-437-1

Fortuna Libri (2008) 978-80-7321-437-1 419

Tajemné město Wellmet umírá. Rada učenců, kteří ovládají kouzla, zná příčinu - ve městě klesá hladina magie. Nikdo však neví, jak pokles zastavit. S problémem si neumí poradit ani velký a obávaný čaroděj Nikdys. Dokáže to jeho učedník Konyvran, kdysi kapsář a pouličný zloděj? Možná. Jenže Konyvran nemůže nalézt svůj locus magicalius, magický kámen, bez něhož žádný čaroděj nedokáže kouzlit. Existence Wellmetu je ohrožena. Čas kvapí a v Paláci šera číhá na Kona arcilord Havran... (Založil/a: Lauviah)

Sarah Prineas Sarah Prineas

Alenes
  15. 2. 2014, 15:29
Skvělá četba! Ze začátku mě to sice moc nebavilo, ale to nahradilo Kona, který ukradl čarodějovi Locus! prostě bomba! Ten děj mi trochu připomněl Harry Pottera, v něm si hůlka vybírá kouzelníka.. tady to bylo podobně, ale místo hůlky Locus :D
pampaliska
  9. 5. 2011, 16:00
Výborná četba. Další moje oblíbení knížka ze světa kouzel a mágů plná magie. Tento díl první se myslím povedl nejvíce. Pro všechny doporučuji pro děti i dospělé.