Stíny

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Fortuna Libri - 2009
ISBN: 978-80-7231-509-5

Fortuna Libri (2009) 978-80-7231-509-5 391

Druhý díl úspěšného románu o Konyvranovi. Konyvran, kluk, který přes všechny nástrahy osudu a zlých sil zachránil magii města Wellmet, má opět potíže. Obyvatele města ohrožují tajemné Stíny. Zdroj zla zřejmě leží v dalekém pouštním městě Desh, jemuž vládne mladý čaroděj Jagus. Kdo v boji se zlem v tajemné pouštní pevnosti uspěje – Konyvranovy hbité zlodějské prsty, nebi Jeřabinino vyjednávání? (Založil/a: Lauviah)

Sarah Prineas Sarah Prineas

Antonín
  25. 7. 2016, 22:46
Tak o něco horší než první díl to bylo. Ale určitě nezazlívám. Jen se domnívám, že hlavní zápletka v tomto díle nebyla až tak propracovaná. Stíny jsou určitě podivuhodná stvoření a myslím si, že autorce se povedlo vytvořit bezva záporáky. Jsem zvědavý na třetí díl. Nemuselo by to dopadnout zle. Přečíst ... ??? No když jste se už do toho pustili a navíc kdo viděl knihu a písmenka v ní tak uzná, že to zas tak dlouho netrvá ... =)
Alenes
  15. 2. 2014, 15:32
Pokud se vám první díl nelíbil nebo líbil, tak si to přečtěte! Nevěděla jsem, že to má pokračování a právě to mě překvapilo :D a moc se mi to líbilo :) proč ne? :D
pampaliska
  21. 6. 2012, 16:42
Velmi povedené pokračování přiběhu. Další napínavé chvilky a romantiky.
Zajímavý děj. Všem doporučuji k přečtení.