Extáze

Extáze

Podtitul: Tři povídky o chemické lásce

Originální název: Ecstasy: Three Tales of Chemical Romance
Poprvé vydáno celosvětově: 1996

PRAGMA - 2001
ISBN: 80-7205-810-X

PRAGMA (2001) 80-7205-810-X 270

Tři povídky z tvorby kontroverzního skotského autora zavádějí čtenáře do výlučného prostředí mezi mladé lidi na okraji společnosti v posledních letech 20. století. (Založil/a: Tanmut)

ForFreedom
  12. 8. 2010, 11:07
Spíš taková směska Acid house a Trainspottingu, vpodstatě stále to samé. Od doby, co jsem to četla je to už pár let a nemám pocit, že bych si z toho mnoho pamatovala - až na to, že mě tenkrát Extáze narozdíl od těch dvou výše zmiňovaných knih příliš nezaujala...
lusk_lusk
  25. 10. 2015, 0:35
Na Welshovi je skvělé že za žádných okolností neodsuzuje ani neopěvuje, což se v tomto žánru (drogová beletrie?)moc nevidí, tedy nečte. Na těchto povídkách se mi moc líbí detaily či profily postav, jak hlavních i vedlejších, jsou v tom moc dobré nápady, jen je škoda že je více nerozpracoval jelikož se to ve vyprávění ztrácí, ale evidentně mu zde šlo o něco jiného.
rahzul
  24. 9. 2014, 16:41
Pro mě pecka. Moje první kniha od Welshe a chytla mě jako do pasti :-) Pro milovníka acid music, rave a vůbec celé této subkultury je to počtení.