Mňága & Žďorp : z nejhoršího jsme uvnitř!

Mňága & Žďorp : z nejhoršího jsme uvnitř!
Originální název: Mňága & Žďorp : z nejhoršího jsme uvnitř!

Hájek a spol. - 1993

Hájek a spol. (1993)

Na knize spolupracovali také: Martin Knor, Lukáš Filip, Karel Mikuš, Petr Nekuža, Radek Koutný, Herbert Urlich, Josef Podstata a Jiří Prokš.

V roce 1992 po úspěšném dokončení alba Radost až na kost, Fiala a jeho kumpáni vydali knihu Z nejhoršího jsme uvnitř, kde se informací chtivý čtenář dozví vše o kapele Mňága & Žďorp, ba co více, i o skupinách které vzniku M&Ž předcházely jako např. Slepé střevo či Happyend..!. Čtenář si tak může díky Filimu a jeho přátelům, kteří do této knihy také přispěli, vybavit dobu né dávnou, kdy zazpívat píseň s jediným náznakem nesouhlasu s režimem, či uspořádat undergroundový koncert znamenalo vyhazov ze školy a ponořit se hlouběji do "hudebního světa" tehdejšího šedého pochmurného pláště který byl minulou vládou odkázán k zániku, ale který přežíval pouze díky skupinám jako bylo např. Slepé střevo. Kniha začíná v době, kdy Fili nastoupil na gympl ve Valmezu a ... to už si můžete přečíst sami ;). (Založil/a: wendelin9)

#beletrie  #hudba
Petr Fiala Petr Fiala