Kdo tě hlídá

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Alpress - 2011
ISBN: 978-80-7362-861-1

Alpress (2011) 978-80-7362-861-1 303

Kdo tě hlídá je další napínavý román „královny napětí“ Mary Higgins Clarkové. Mladá doktorka Monica má na starosti zajímavý případ. Musí zjistit, jestli modlitby sestry Catherine mohly vést k vyléčení chlapce nemocného rakovinou. Postupem času se dostává hlouběji do případu a zjišťuje, že ji s Catherine spojuje naprosto odlišné tajemství. A někdo velice touží po tom, aby pravda nikdy nevyplula na povrch... Mary Higgins Clarková patří mezi nejčtenější současné autory. Vydala již přes 30 knih, které jsou překládány do mnoha jazyků a vydávány po celém světě. Na úspěšnost knih navazují i jejich filmové adaptace. (Založil/a: allllllllll)

Snickers
  19. 1. 2015, 17:25
Tahle kniha se mi dostala do ruky jen náhodou, sáhla jsem po ni pro ukrácení dlouhé chvíle. Mile překvapila, zaujaly mě příběhy několika lidí, které se nakonec spojí. Příjemná oddechová knížka.