Kuchařka pro kluky

Originální název: Kuchařka pro kluky

Computer Press - 2010
ISBN: 978-80-251-3131-2

Computer Press (2010) 978-80-251-3131-2 200

Kuchařka pro kluky je originální knižní publikací, ve které se renomovaný fotograf Robert Vano poprvé představuje v roli gurmána a kuchaře. Tuto knížku už nepustíš z ruky! Víš, co je alchymie? To, co právě teď držíš v ruce. Směs těch nejrůznějších ingrediencí, mistrovských kombinací, vyvážených chutí a barev, které jsou znásobeny životními zkušenostmi, starostlivou péčí a láskou, které jsme do této knížky vložili. Když ji otevřeš, zjistíš, že některé chutě již dávno znáš nebo Ti něco či někoho připomínají. Právě proto bys ji už neměl pustit z ruky. Je totiž věnovaná jenom Tobě! V knize nalezneš: více než 70 receptů, vhodných i pro nezkušené kuchaře barevné fotografie všech jídel menu na celý týden recepty inspirované tradiční kuchyní a moderním stylem novou kolekci uměleckých fotografií tipy šéfkuchaře užitečné rady a triky „Osobnosti i tvorby Roberta Vana si nesmírně vážím. Výjimkou není ani tato kuchařka, sestavená ze samých chutných receptů, které zvládne skutečně každý!“ Emanuele Ridi Tato knížka byla realizovaná ve spolupráci s renomovaným kulinářským ateliérem Ola Kala v Praze, který Tě naučí špičkově vařit! (Založil/a: Antonín)

Robert Vano Robert Vano
*05.05.1948

Barabura
  7. 2. 2012, 9:38
No jo no, když někdo neví, že Robert Vano je teplej fotograf, tak to je pak velká sranda :o)))))))))
centos
  7. 2. 2012, 9:22
Rád bych si i něco uvařil, ale když jsem nalistoval místo receptu na fotku dvou polonahých chlapů v gay pozici, vyděsil jsem se a vrátil knihu do regálu.