Prokletý dům

Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Brokilon - 2011
ISBN: 978-80-7456-054-5

Brokilon (2011) 978-80-7456-054-5 250

Vítejte v Morganville. Po západu slunce ale raději zůstaňte doma. Městu začínají vládnout ti, kdo nejsou úplně mrtví...

Claire přijela do Morganville studovat a dobře se bavit. Nepředpokládala, že spolužačky z koleje jí budou už od začátku ztrpčovat život. Ani pronájem pokoje ve velkém starém domě však vůbec není změnou k lepšímu. Noví spolubydlící mají svá temná tajemství... ale přijmou Claire mezi sebe, když se ulice města začnou hemžit zlem žíznícím po čerstvé krvi... (Založil/a: Miya)

Lucianna
  3. 11. 2014, 19:46
Do knihy jsem vkládala naděje. Bohužel zklamala. Příběh byl bez děje s poměrně naivní hlavní hrdinkou, která se celou knihu snaží přesvědčit své okolí že je dospěla. Bohužel to tak není. Je sice 'inteligentní', ale velice, velice naivní malá čuza, kterou jsem nemusela od první kapitoly do poslední. Až na konec mě nic nepřekvapilo. Vůbec mi nebude vadit, když vynechám další knihy od této autorky.
Nnelly
  26. 2. 2013, 0:03
Když chci psát o malé geniální holce, tak z ní nesmím udělat naivní hloupu husu, která vás bude přesvědčovat, že není dítě tim, že prohlásí: "Je mi šesnáct a půl."
Příběh je hloupý, překombinovaný a zároveň bez děje. Claire je strašná hlavní hrdinka (a to jsem se setkala jak s Anou z Odstínů šedi, tak s Bellou ze Stmívání), postavy jsou ploché a příběh nedomyšlený, plný nelogičností, které až bolí.
Plus se v českém překladu neustále opakují slova a překladatelka hned na prvních stránkách naprosto ignoruje shodu přísudku s podmětem (a to prosím ne jednou).
Další díly budu spokoječně ignorovat a doufat, že je ti upíři všechny ohlodaj až na kost.
Nikolka001
  8. 6. 2013, 17:05
Na knížku jsem se těšila a vůbec mě nezklamala.Příběh je fantastický a už se těším na další díly. :)