Luxus

Poprvé vydáno celosvětově: 2007

BB art - 2011
ISBN: 978-80-7381-890-6

BB art (2011) 978-80-7381-890-6 304

Půvabné dívky v krásných šatech, které se baví až do svítání na večírcích, neodolatelní mladíci s prohnaným úsměvem a nebezpečnými úmysly. Drobné lži, temná tajemství a skandální vztahy. Takový je Manhattan v roce 1899… Manhattanské společenské scéně vládnou Elizabeth a Diana Hollandovy. Když zjistí, že jejich postavení je velice vratké, náhle všichni představují hrozbu pro jejich šťastnou budoucnost. Tenhle vzrušující výlet do věku nevinnosti, který se odehrává ve světě bohatství a klamu, má ovšem k nevinnosti nesmírně daleko.

„Tajemství, romantika, žárlivost, zrada, humor a věk nevinnosti. LUXUS mě pohltil!“
– Cecily von Ziegesarová, autorka série GOSSIP GIRL (Založil/a: Miya)

Anna Godbersen Anna Godbersen

jithushka
  10. 7. 2013, 21:14
Je to dobře napsaná kniha a i když od začátku čtenář tuší, jak dopadne, rozhodně se nebude nudit. Oddechový typ literatury u které se nemusí přemýšlet.
Nells
  25. 10. 2012, 17:47
Opravdu doporučuji! Zpočátku jsem váhala, jestli by mě tato kniha bavila a musím říci, že nelituji. Kniha se čte opravdu dobře a než se nadějete, budete hledat další díl...
lenka40
  9. 6. 2016, 8:11
Teda hodně mě překvapilo ,jak se tato kniha svižně četla . Docela jsem měla obavy ,že to bude nějaká šílená romanťárna, ale byla jsem mile překvapena. Kniha měla děj i svým způsobem zápletku ,takže jsem si ji opravdu užila a příjemně si u ní odpočinula. Už těším se na další díly z této série.
MíšaM
  22. 8. 2015, 23:14
Tohle mi přišlo úžasné. Něco jako Gossip Girl v dávných, romantických dobách. Nemohla jsem se dočkat dalšího dílu, ale... (více u Intrik).
Veruli2
  20. 8. 2013, 9:13
Velmi zdařile napsaná kniha.Vlastně je to opravdu taková Gossip girl. Intriky, láska, zrada nejlepší kamarádky. To co se odehrává v minulosti se odehrává i v součastnosti. Kniha vhodná na oddechové čtení na dovolenou.