Lásky jedné rusovlásky

Originální název: Ginger Snaps

BB art - 2011
ISBN: 978-80-7381-864-7

BB art (2011) 978-80-7381-864-7 200

Když Tiziana nastoupí na Kinnertonské reálné gymnázium, udělá tlustou čáru za minulostí. Už nechce být ušlápnutá, nechce být páté kolo u vozu, naopak chce být v pohodě a drsná. Od základu změní svůj styl a dosáhne přímo megaúspěchu – její nejlepší kamarádkou se stane Shannon Kershawová. Pak se ale všechno obrátí. Tizianu zaujme Sam Taylor, kluk, který odmítá zapadnout. Má s ním víc společného, než si původně myslela, jenže… může si dovolit dát kvůli němu všechno všanc? Ztratit svou těžce vydobytou „dobrou“ pověst? Tiziana se musí rozhodnout – má dál předstírat, že je někdo jiný, nebo se má trhnout a hrdě přijmout, kým je doopravdy?

Lásky jedné rusovlásky je knížka o důvěře, o naději, o přátelství, odvaze a o všem, co skrýváme před světem, abychom byli „normální“. Úplně nejvíc je ale o tom, jak jedna praštěná holka přišla na to, že lidé, na kterých opravdu záleží, ji mají rádi takovou, jaká je, ať se děje cokoli. (Založil/a: Miya)

Cathy Cassidy Cathy Cassidy
*13.06.1962

Nijura
  27. 12. 2012, 19:30
Knížka se mi líbila i když to není zrovna ten nejoriginálnější děj. Plus má, ale za velmi dobrou čtivost, protože mi stačil jen jeden den na to, abych ji přečetla.