Predátor Omnibus 3

BB art - 2010
ISBN: 978-80-7381-825-8

BB art (2010) 978-80-7381-825-8 344
Crew (2010) 978-80-7449-003-3 344

Smrt nemá svůj oblíbený rajón. Navštěvuje všechna místa, ať už jsou to bažiny, lesy nebo hluboké moře. Má mnoho tváří – a jedna z nich se skryvá za mimozemskou maskou. Za kovovou maskou vesmírného lovce, nelítostného zabijáka, pro kterého je naše planeta jen snadným zdrojem trofejí. Tedy, pokud nenarazí na někoho, kdo je odhodlaný se bránit. A můžou to být stejně tak žoldáci a policisté jako potapěči a vesničtí burani. (Založil/a: Antonín)

maratach
  17. 11. 2011, 23:03
Smrt nemá svůj oblíbený rajón. Navštěvuje všechna místa, ať už jsou to bažiny, lesy nebo hluboké moře. Má mnoho tváří - a jedna z nich se skrývá za kovovou maskou vesmírného lovce, nelítostného zabijáka, pro kterého je naše planeta jen snadným zdrojem trofejí. Tedy pokud nenarazí na někoho, kdo je odhodlaný se bránit. A můžou to být stejně tak policisté a vojenské komando, jako lovci, šílenci nebo podmořská monstra.
Lovci z jiného světa, přitahováni teplem a násilím. Predátoři. Jsou nám fyzicky nadřazení, vybaveni smrtící mimozemskou technologií, a navíc se dokáží udělat téměř neviditelnými. Po celou dobu lidské historie využívali Zemi jako svou soukromou loveckou oboru. Zjevovali se na bojištích a na gangy ovládaných ulicích, ne aby si nás podmanili nebo nám pomohli v boji se zlem, ale jen proto, aby získali své děsivé trofeje. Jejich kořistí totiž nejsou lvi nebo sloni, ale ta nejnebezpečnější lovná zvěř ze všech - člověk.
Americké nakladatelství Dark Horse se odvážně pustilo do rozšiřování filmové legendy. Úspěšně nastartovalo komiksovou řadu, která vycházela z ducha a událostí původního filmu - a udělalo to tak dobře, že mnoho věcí z komiksu se zařadilo do predátorské mytologie.
Obsah:
Odpadlík